Читайте першими наші останні новини

Наші новини

Читати

Новини для небайдужих

Привіт всі, кому не байдужа доля Українського Автосервісу та розвиток освіти у цьому напрямі!

Користувачі цими послугами в Україні часто скаржаться на якість сервісу в автомайстернях. Причина проста- більшість механіків це самоучки. Відмінних та кваліфікованих майстрів менше, ніж потребує дана галузь. На жаль досвід приходить не так швидко, а освіта в Україні автомеханіків відбувається ще за програмами на ГАЗ і ЗІЛ. Не сучасні системи впорскування, а карбюратор вивчають у той час, коли весь цивілізований світ давно має відмінні сучасні навчальні центри з новітніми навчальними програмами.
На даний час в Україні також починають навчати за міжнародною програмою ELECTUDE.

Асоціація Професіоналів Автосервісу намагається вивчати ситуацію і шукати вихід із проблем що склались, знаходить спонсорів для навчальних закладів, зближує роботодавців з навчальними закладами, які готують фахівців.

Внаслідок цього ми багатьом навчальним закладам запропонували провести перший національний конкурс «Майстер Сервіс Юніор», де за міжнародною програмою ELECTUDE приймуть близько 200 юних автомеханіків щонайменше з 15 міст України. За вихід у фінал — призовий капітал від партнерів.

Таким чином, ми не тільки зацікавимо навчальні заклади краще готувати студентів та переходити на міжнародні системи сучасної підготовки фахівців Автосервісу, але також стимулюємо студентів краще вчитися, а партнери зможуть з учасниками конкурсу обговорювати проходження практики та працевлаштування у них на підприємстві!

З питань партнерства звертатись за телефонами:
067 366 68 32 (Viber, Telegram, WhatsApp)
063 173 98 39

Асоціація Професіоналів Автосервісу
096 751 16 07
093 857 24 57 (Viber)

АПА за об’єднання та розвиток Автосервісу в Україні!

Съезд АПА 5.12.2021

Вчера 5.12.2021 в Киеве на одной с СТО состоялся съезд АПА.

Многие специалисты знакомы уже много лет.
Также подали заявки на вступление новые участники.
На повестке дня обговорили минувший год. Обсуждали современное развитие и управление Автосервисом, как руководители Автобизнеса, Приняли решение по поддержке образовательных процессов в Украине в частности по специальности Автомеханик.

На автомобилях поделились опытом работы с мехатронными системами, диагностика сканерами, Развал-схождение.

Такие встречи всегда проходят очень позитивно и эмоции остаются на долго.

Друзья до новых встреч!

Приглашаем в Ассоциацию Профессионалов Автосервиса новых участников, специалистов и руководителей автобизнеса, которые готовы развиваться в команде, обмениваться опытом, больше комуницировать с единомышленниками.
Организовывать и посещать конференции, семинары, сьезды, учебные заведения и т.д.
Искать решения вместе легче.

Всем огромное спасибо, до новых встреч!

С уважением голова АПА Рубан Павел Михайлович.

 

Деловая встреча

Сегодня 13.11.2021 в Киеве представители АПА посетили 2 СТО и встретились для обсуждения прошедших и наступающим мероприятий в этом году.
Так же на встречу к членам АПА присоединилась Мария Котвицкая директор Онлайн Академия Гараж и обсудили дальнейшее сотрудничество.

Forum СТО Kyiv City

3 ноября 2021 состоялся в Киеве форум СТО Киев, не смотря на карантинные ограничения все же представители Ассоциации Профессионалов Автосервиса смогли присутствовать и активно участвовать.
Форум главным организатором которого выступает AutoExpert достаточно информационный и позволяющий прямое общение представителей Автосервиса с представителями автокомпонетов, автозапчастей, оборудования и т.д.
Даёт возможность узнавать информацию, получать ответы на интересующие вопросы, заводить новые знакомства, а так-же есть шанс не только получить подарки от спонсоров или выиграть приз участвуя в розыгрыше лотереи, но и побороться за главный приз от спонсора ANDRMAX инструментальную тележку с инструментом.

З’їзд професіоналів автосервісу

Сьогодні, 17 вересня, у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ відбулася знакова подія – з’їзд професіоналів автосервісу.

Переходьте за посиланням

https://bktbntu.com.ua

Семінар АПА 17.09.2021 на Вінничині

З задоволенням з представниками багатьох областей України 17.09.2021
Відвідали улюблений чудовий заклад на Вінниччині і провели масштабний семінар, майстер-клас в БКТБ НТУ для студентів і викладачів, професіонали Автосервісу голова АПА Павло Рубан і Андрій Шульгин поділились теоретичним і практичним досвідом здобути м багаторічною працею.
Також інженер компанії АВТОМЕХАНІКА
Сергій Журба розказав багато цікавого про обладнання і сервіс компанії Snap-on, (Hofmann,John bean).

Барський Колледж як завжди має чим здивувати….. своєю шикарною матеріальною базою, професіоналізмом викладачів, технічним станом всього коледжу, гостинністю, цікавістю студентів до професії.

Дякуємо вам
за співпрацю
і прийом!

Всім учасникам семінару дякуємо і до новых зустрічей!

З’їзд АПА у Рівному

З’їзд АПА ( Асоціації Професіоналів Автосервісу) і працівників Автосервісу в м.Рівне 29.08.2021
На заході обговорили болючі питання і проблеми.
Ділились і обмінювались досвідом, обговорили наступну зустріч, приємно були вражені досягненнями і прийомом СТО CAR SERVICE, яка виступила організатором зустрічі, директор якої є постійним членом АПА.

Дякуємо всім за приємно проведений час!
До новых зустрічей!

Семинар АПА по ходовой части

Доброго дня !
Вчера в Киеве, АПА провели семинар, мастер_класс, на тему: Ходовая часть, рулевое управление автомобиля, устройство и диагностика.
Все прошло супер!
Первая часть в зале теоретический материал, вторая на заранее подготовленных автомобилях, практическое представление устройства и диагностики на большинстве типах подвески и рулевом управлении.
(На территории СТО AVTOVEKTOR, директор которого является членом АПА ).
По окончанию все получили много новой и полезной информации, сертификаты, а некоторые и призы за быстрые и правильные ответы….
Всем спасибо!
До новых встреч!

Вместе мы сила!

Голова АПА, Павел Рубан.