Асоціація професіоналів автосервісу

Професіонали автосервісу об'єднуються в асоціацію

Асоціація професіоналів автосервісу(АПА) офіційно зареєстрована 19 липня 2018 року та нещодавно завершила процес юридичного оформлення. На установчих зборах було затверджено статут, обрано правління. Головою Асоціації став Павло Рубан.

Детальніше про нас ви можете дізнатися на нашому YouTube каналі

  • ПОДІЛИТИСЯ:

Основні цілі АПА, позначені в статуті:

  • сприяння розвитку автосервісу в Україні, підвищення якості обслуговування автомобілів,
  • створення спільноти фахівців для обміну досвідом,
  • інформаційна підтримка, допомога в організації виставок, семінарів, конференцій (в т.ч. міжнародних)
  • налагодження прямих контактів між виробником та споживачами обладнання й інструменту,
  • Захист членів Асоціації від недобросовісної конкуренції т.д.

У перспективі:

участь в розробці законопроектів, що захищають інтереси працівників галузі, надання юридичної допомоги.Павло Рубан, голова АПА: «Наша мета — об’єднати різних технічних фахівців, керівників сервіс-центрів в єдину спільноту, щоб разом вивести якість обслуговування автомобілів на абсолютно новий рівень, адже спільними зусиллями можна досягти набагато більшого, ніж поодинці. Існують загальні інтереси йхтось повинен їх представляти. В єдності -сила! «

"Наша мета— це об’єднання в єдину професійну команду для загального розвитку та підняття рівня обслуговування автомобілів на новий високий рівень."

Історія організації

Асоціація заснована як некомерційна громадська організація на принципах добровільної участі, демократичності йвідкритості таоб’єднує фахівців в різних областях обслуговування автомобілів зі всієї території України. Витоки організації йдуть з2009 року, коли виниклаінтернет-спільнота професіоналів розвал-сходження. Згодом рух оформивсяу вигляді міжнародної організації МАПРУУК (2013 р), що об’єднала фахівців з різних країн СНД. Алез 2014 року міжнароднавзаємодіязнову звелася до віртуального спілкування, томубільшість українських членів МАПРУУК у2018 заснувало національну громадську організацію АПА.

Розвиток АПА

На даний момент членами асоціації вже стали представники сервісних центрів у багатьох великих містах України: Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Запоріжжі, Рівному та інших містах .Заявки на вступ в члени АПА продовжують надходити. Керівництво Асоціації відвідує підприємства учасників для організації інформаційного супроводу їх бізнесу, видає їм відповідні сертифікати. Паралельно ведуться роботи над створенням інтернет-сайту, проводиться фільмування, записується професійний контент для Youtube-каналу

  • ПОДІЛИТИСЯ: