Раді Вас повідомити, що РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРС SMJ 2024 UA ВІДКРИТА!

5 февраля, 2024 АСОЦІАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ АВТОСЕРВІСУ.

Раді Вас повідомити, що РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРС SMJ 2024 UA ВІДКРИТА!

Переходьте за посиланням https://www.techteachua.com/smj, ознайомтеся з умовами і долучайтеся  https://www.techteachua.com/інформація-про-smj  до Всеукраїнського спеціалізованого конкурсу професійної майстерності.

Для усіх, хто приймає участь: представники адміністрації, викладачі, в першу чергу студенти, також партнери та усі хто цікавиться проведенням заходів. Створена офіційна група в ФБ —  https://www.facebook.com/smj.nki Підписуйтеся на інформування, передайте посилання студентам. TechTe@ch і партнери будуть раді бачити Ваш НЗ в якості учасників заходів.

Партнери SMJ:

—  Асоціація Професіоналів Автосервісу, об’єднання спеціалістів з усієї України. Ціль Асоціації об’єднати автобізнес в команду для розвитку і підняття професійного  рівня.

http://apa.in.ua

— ТОВ «АНДРМАКС» — імпортер та представник ANDRMAX®. Напрямок компанії — забезпечення  професійний ручним, пневматичним, гідравлічним і спеціальним інструментом, а також приладами та інструментальними меблями.

https://andrmax.ua/uk

Автомеханіка, компанія-лідер, що вже понад 25 років постачає в Україну  інноваційне обладнання та рішення для СТО від найкращих світових брендів та комплектує провідні автосервіси країни.

https://autom.com.ua/ua

autoExpert-consulting — провідна українська інформаційно-консалтингова агенція в галузі Automotive Aftermarket, яка має 25-річний досвід роботи в Україні та за її межами.

https://autoexpert-consulting.com

 WIX Filters – це понад 16 000 окремих продуктів для автомобільної галузі. Продукція призначена для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, а також важкої техніки. Асортимент представлений паливними, масляними, повітряними, салонними фільтрами, а також осушувачами повітря, фільтрами охолоджуючої рідини, фільтрами трансмісійного масла, фільтрами речовини для SCR разом з додатковими продуктами, також фільтри, які використовуються в системах силової гідравліки і пневматики.

https://wixeurope.com/ua

— AutoTechService — Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів. Виставку супроводжує насичена ділова програма: тематичні конференції та семінари, презентації — простір для вирішення питань галузі, обміну тенденціями та передовим досвідом.
https://avtoexpo.ua/ats

— Inter Cars Ukraine є частиною мережі Inter Cars Group, заснованої польською компанією Inter Cars S.A.  — найбільшим дистриб’ютором автомобільних запчастин та автотоварів у Центральній і Східній Європі. Окрім Польщі й України, Inter Cars представлений ще в 16 країнах світу і має 585 франчайзингових відділень по всій Європі, 40 з яких — в Україні.

https://intercars.com.ua/

-bilstein group — компанія із штаб-квартирою в м. Еннепеталь, Німеччина, це 22 міжнародні філії та віддані партнери у 70 країнах світу. bilstein group об’єднує три всесвітньо відомих бренди febi, SWAG та Blue Print. bilstein group є одним із світових лідерів на світовому ринку після продажного обслуговування. Наша компетенція виробника є однією із складових нашого успіху, оскільки ми не тільки постачальник: ми також виготовляємо ассортимент запасних частин на нашому власному сучасному виробництві.

https://www.bilsteingroup.com/ua/

— febi – це постачальник №1 на незалежному ринку запасних частин — вчора, сьогодні і в майбутньому. З самого моменту заснування всесвітньо відома торгова марка постачає продукцію і послуги найвищої якості, що знаходить відображення у власному виробництві високоточних деталей. febi є спеціалістом в таких сегментах запчастин, як рульове керування та підвіска, гумометалеві деталі, датчики і виконавчі елементи для легкових і вантажних транспортних засобів.

https://www.febi.com/ua/

— SWAG – це всесвітньо відомий бренд, який пропонує понад 25,000 запасних частин рівня якості оригінальних деталей, для всіх німецьких і європейських моделей автомобілів. Основна спеціалізація – компоненти рульового керування та підвіски, а також деталі ГРМ. SWAG є одним із провідних партнерів на незалежному ринку після продажного обслуговування. Постійна доступність та короткі терміни доставки товарів гарантують оптимальну надійність для наших клієнтів у всьому світі.

https://www.swag.de/ua/

— Blue Print – це правильний вибір, коли мова йде про високо якісні запасні частини для азіатських автомобілів та легкого комерційного транспорту. Починаючи з 1994 року, Blue Print допомагає своїм партнерам перевищувати очікування споживачів. В асортименті Blue Print понад 24,000 запасних частин для професійного ремонту транспортних засобів, від стандартних деталей до дуже складних компонентів та вузлів, а також велика кількість спеціальних інструментів.

https://www.blue-print.com/ua/

Разом прямуємо до освіти міжнародного рівня в очікуванні ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні! Слава нації!